Jaki prezent na pierwsze urodziny dla chłopca wybrać? Pomysły i inspiracje na upominek z okazji roczku

Wybór prezentu na urodziny to nie lada wyzwanie. I to niezależnie od wieku solenizanta. Jednak presja może się nieco zwiększyć, gdy chodzi o pierwsze urodziny dziecka.

Chcemy przecież, żeby zadowolenie z prezentu wyraził nie tylko chłopiec, ale również jego rodzice. Z tego względu często zastanawiamy się czy postawić na sprawdzoną zabawkę, która ucieszy malucha, czy na coś bardziej przydatnego co z pewnością spodoba się rodzicom, jednak nie jest to pewne w przypadku małego solenizanta.

Dlatego ważne jest, aby znaleźć złoty środek i kupić coś co zachwyci rocznego chłopca, jak i ucieszy jego rodziców, a dodatkowo wspomoże rozwój dziecka.

W dalszej części tekstu prezentujemy Wam nasze propozycje prezentów urodzinowych dla rocznego chłopca. Zaczerpnijcie z nich inspirację!

Łóżeczko niemowlęce dla bliźniąt

Podwójne szczęście oraz podwójna odpowiedzialność. Tak w skrócie można opisać bycie rodzicami bliźniąt. Jednak jest to stwierdzenie bardzo okrojone. Również decyzje należy podejmować podwójnie, a zwykłe wybory dotyczące zakupów dla noworodków czy niemowląt mogą się jeszcze bardziej skomplikować.

Trudną kwestię stanowi dobór odpowiedniego łóżeczka, bo o ile w przypadku jedynaka nie musimy zastanawiać się nad liczbą dzieci śpiących w jednym łóżeczku to w przypadku bliźniąt wygląda to już nieco inaczej.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o rodzajach łóżeczek dla bliźniąt oraz o tym jakie łóżeczko bliźniacze wybrać, to czytajcie dalej.

Śpiworek dla dzieci do fotelika samochodowego

Nie każdy rodzic jest tego świadomy, ale przed zapięciem dziecka w foteliku samochodowym należy zdjąć odzież wierzchnią dziecka. Jeśli tego nie zrobimy, pasy nie będą spełniały swojego zadania, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku w razie wypadku bądź kolizji. Kurtkę dziecka musimy zdjąć, a kocyk może zostać zrzucony przez nie w czasie, gdy my będziemy prowadzić auto.

Natomiast jeśli zapniemy pasy, gdy dziecko ma ubraną kurtkę wytworzy się wolna przestrzeń przez którą dziecko może nawet wypaść!

Jaka jest na to rada? Śpiworek do fotelika samochodowego!

Dlaczego?

Czytajcie dalej!